Clavister Yeni Versiyon InControl Güvenlik Yönetim Sistemini Duyurdu

12 Nisan 2011 Salı

Clavister InControl, Clavister Security Gateway ürünleri için geliştirilmiş bir merkezi yönetim yazılımıdır. Yeniden dizayn edilen arayüzü ve gelişmiş yeni özellikleri ile çok daha esnek bir yapıya sahip oluyor. Yeni özellikleri ile sistem yöneticilerine daha esnek, daha hızlı ve kolay yönetim imkanı sunan yeni InControl, 500 üzerinde yeni geliştirme ve özellikle çok daha güçlü.

Clavister, ürün yönetiminden sorumlu Başkan Yardımcısı Andreas Åsander duyurusunda, " Bizler kullanıcı isteklerini dinleyerek, onların nasıl daha iyi imkanlara sahip olabileceklerini araştırarak, yenilikçi ve daha etkin yönetim imkanları sunmak istiyoruz. InControl 1.20 versiyonu gelişimi için çok büyük emek harcandı ve iyi bir ürün ortaya çıktı " dedi.

Yeni versiyon, çok geniş fonksiyonlarla en iyi performans özelliklerini sunmaktadır. Bunlardan bazıları :

Performans ve Stabilite Gelişimleri — 500 'den fazla geliştirme. High Availability (HA) cluster ve Domain Management fonksiyonları gibi.
Kullanım Gelişimleri — komple ve modern kullanıcı arayüzü ile süzgeçler, sıralamalar, listelemeler, otomatik tamamlamalar, gelişmiş objeler.
Kurulum ve Yükseltme — gelişmiş kurulum paketi, gelişmiş yükseltme araçları (Clavister CorePlus 8.90 ve Clavister FineTune 'dan)
Loglama ve Alarmlar – komple yeni log alıcısı 300 kat daha fazla performans ile sistem kayıtlarını alabilir. Yeni dizayn edilmiş alarm sistemi önemli alarmları daha kolay yakalamayı sağlar.

Uygunluk
Clavister InControl 1.20, 05.Nisan.2011 tarihinden itibaren web sitesinden indirilebilecektir. 

Daha Fazla Bilgi için irtibat : (Sadece İngilizce yazışma içindir)
Maggie Warbrick, Vice President Marketing
+46 8 545 298 10
maggie.warbrick@clavister.com