Clavister P9 Blade ATCA Blade


The Clavister P9 Blades together with the Clavister P9 Chassis offers the highest level of redundancy, scalability and performance possible. With capacity up to 1,120 Gbps, the AdvancedTCA-based chassis are capable of delivery the required processing power that telecom operators and large-scale data centers require.

Clavister Güvenlik Ağ Geçidi, orta ve büyük ölçekli işletmeler veya benzer büyüklükteki organizasyonların ihtiyaçları için komple donanım tabanlı ağ güvenlik ürünlerdir. Hem internet hem de dış ağ trafiğinizi kontrol altında tutar, dış güvenlik tehditlerine karşı korur, NAT, PAT, Statik ve Dinamik yönlendirme özellikleri ile trafiğinizi yönetir.

Çok güçlü routing özellikleri sayesinde her tür dış bağlantınız, intranet gelişimleriniz çok kolay bir şekilde merkezi ağınız ile entegre çalışabilir.
 
Diğer Clavister ürünleri gibi derin güvenlik, yüksek performans ve çok yönlü fonksiyonlara sahiptir.
 
Saldırı Algılama & Önleme, Firewall, VPN, Anti-Virus, Anti-Spam ve Web İçerik filtreleme gibi en iyi kalite güvenlik fonksiyonları içeren Clavister Security Gateway organizasyonunuzu network seviyesi ataklardan uygulama seviyesi ataklara kadar bütün tehdit, virüs ve solucanlara karşı koruma altına alır.
 
Ayrıca, Clavister xPansion Lines™ kavramını geliştirmiş olan Clavister, bilinen ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sistem yükünü kaldırmak için geliştirmeler yapılmıştır.
 
Ağınızda meydana gelen olayları, ağ ve internet hareketlerini detaylı bir şekilde log tutar. Özellikle adli vakalar veya sistem performansı gerekliliklerinin tespiti açısından önemli olan loglar için loglama yazılımı da sistem ile beraber verilmektedir.
 
 

CLAVISTER P9 BLADE SERİSİ 
Performans P9 Blade
Firewall Performans (Gbps) 40
VPN Performans (Gbps) 20
Aynı Anda Bağlantı 20 000 000
Aynı Anda VPN Tunel 2000 000
Sanal Arayüzler (VLAN) 1 024
Ethernet Arayüzleri 2 x 10GbE (XAUI), 4 x 10GbE (SFP+), 6 x 1GbE (SFP)

 

Bu ürüne ait özellikler veritabanımızda bulunmamamktadır.

Bu ürünle ilişkili bir ürün bulunmamaktadır.